Kapsamlı dental çözümler

Her hasta için olumlu ve rahat bir deneyim yaratmaya ve diş hekimliği yolculukları boyunca kendilerini rahat hissetmelerini sağlamaya kararlıyız.

Hizmetlerimiz

Gülümsemenizi dönüştürün Dr Branco Diş Kliniği

Rutin diş kontrolleri ve temizlikleri

Bu ziyaretler sırasında deneyimli diş uzmanlarımız dişlerinizi, diş etlerinizi ve ağzınızı derinlemesine inceleyerek herhangi bir çürük, diş eti hastalığı veya diğer ağız sağlığı sorunu belirtisi olup olmadığına bakacaktır.

Çürük dolguları ve restorasyonları

Çürükler, plak ve bakteri birikimi nedeniyle zamanla gelişebilir. Çürükleri tedavi etmek ve etkilenen dişleri onarmak için diş renginde dolgular ve restorasyonlar sunuyoruz.

Diş eti hastalığının tedavisi

Diş eti çizgisinin altındaki plak ve tartarı gidermek için diş taşı temizliği ve kök planyalama gibi derin temizlik prosedürleri de dahil olmak üzere diş eti hastalığının kapsamlı tedavisi.

Pediatrik Diş Hekimliği

Güven oluşturmaya ve ömür boyu mükemmel ağız sağlığı için bir temel oluşturmaya odaklanıyoruz. Amacımız diş sağlığınıza iyi bakılmasını sağlamaktır.

Ortodonti

Düz ve doğru hizalanmış bir gülüşe sahip olmak ağız sağlığınız ve genel güveniniz üzerinde önemli bir etkiye sahip olabilir. Çeşitli ortodontik tedavi seçenekleri sunuyoruz.

Diş Hekimliği kozmetik​

Herkes gurur duyabileceği bir gülümsemeyi hak eder. Kozmetik diş hekimliği hizmetlerimiz dişlerinizin estetik görünümünü iyileştirmeyi amaçlar.

Scroll to Top