en yüksek dental mükemmellik standartları

Deneyimlerimizi en son teknoloji ve hasta merkezli bir yaklaşımla birleştirerek beklentilerinizi aşmak ve en yüksek kalitede diş bakımı sağlamak için çalışıyoruz.

BİZ KİMİZ

İhtiyaçlarınıza göre uyarlanmış olağanüstü diş bakımı

Biz Dr. Branco Diş Kliniği olarak yüksek kalitede diş hizmetleri bulabileceğiniz ve sağlığınıza özen gösterebileceğiniz bir yeriz. Kliniğimiz, size optimum diş tedavisi sağlamak için deneyim, profesyonellik ve yenilikçi yaklaşımları bir araya getirmektedir.

Hasta merkezli bakım.

Hastalarımız yaptığımız her şeyin merkezinde yer almaktadır.

Kişiselleştirilmiş yaklaşım.

Her hastanın özel diş ihtiyaçları ve hedefleri ile benzersiz olduğunun farkındayız.

Dürüstlük ve etik.

Tüm etkileşimlerimizde en yüksek etik ve dürüstlük standartlarını gözetiyoruz.

Diş hekimliğinin her alanında mükemmellik.

Mükemmelliğe olan bağlılığımız kliniğimizin sınırlarının ötesine uzanmaktadır. Hizmetlerimizi mükemmelleştirmek ve hasta deneyimini yükseltmek için hastalarımızdan geri bildirim alarak süreçlerimizi sürekli olarak değerlendiriyor ve iyileştiriyoruz. Size mevcut olan en üst düzey bakımı sunabilmek için diş hekimi profesyonelleri olarak sürekli öğrenerek ve büyüyerek en ileri teknolojide kalmaya kendimizi adadık.

Bizim ekibimiz

Profesyonel diş hekimlerimiz size yardımcı olmaya hazır

Dr. Ricardo Silva

Ortodontist

Dr. Carlos Sousa

Endodontist

Dra. Marta Santos

Periodontist

Dr. Pedro Almeida

Genel Diş Hekimi

Dr. João Oliveira

Ağız Cerrahı

Dra. Maria Costa

Estetik Diş Hekimi

Ana Ferreira

Dr. Marta Santos olağanüstü bir periodontist. Diş eti hastalığımın tedavisinde bana son derece özenli bir şekilde rehberlik etti. Sonuçlardan çok memnunum.

Görüşler

Hastalarımız ne diyor

Tiago Ribeiro

Dr. João Oliveira tarafından karmaşık bir diş çekimi gerçekleştirdim. Deneyimi ve hassasiyeti beni prosedür boyunca rahatlattı. Hizmetlerini şiddetle tavsiye ederim.

Sofia Cardoso

Dr. Ricardo Silva ortodontik uzmanlığıyla gülüşümü değiştirdi. Sonuçlar beklentilerimi aştı ve tüm süreç sorunsuz ve rahattı. Dr Branco'nun diş kliniğindeki ekip tarafından sağlanan olağanüstü bakım için minnettarım.

Scroll to Top